• Главная
 • Новости
 • Справочная
 • Объявления
 • Фотоальбом
 • Форум
 • Видео
 • Разное
 • Главная »
  [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  Страница 1 из 11
  Модератор форума: yanadivane 
  Форум » События в Украине » Политика » Пробудження нації
  Пробудження нації
  VladosДата: Вторник, 16.02.2010, 19:38:47 | Сообщение # 1
  Генералиссимус
  Группа: Администраторы
  Сообщений: 1795
  Награды: 32
  Репутация: 14
  Статус: :-(
  Статус ICQ
  Сірі сплячі райцентри, роздовбані дороги, похмурі придорожні села, туман над полями. Ми їдемо в білому мікроавтобусі, який вже став зовсім брудним. В машині з мобільного телефона грає музика, щоб не заснути в дорозі. Полтава, Суми, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Павлоград… Я вже звик до постійних переміщень. В руці тримаю карту автошляхів України – коли проїжджаємо якесь село, звіряю з картою. Щоб не заснути. Засну я – засне водій. Всі інші вже давно сплять.

  Українці. Які вони сьогодні? Вони різні. Хтось на самому дні, хоч це його може цілком влаштовувати. Хтось отримав квиток у малочисельний «середній клас» і тихо сидить у своєму маленькому світі, обмеженому родиною, такими ж друзями та нудною виснажливою роботою. Села, міста, містечка. Хто пережив комунізм – того добиває лібералізм. Скрізь лише одне – зневіра, втома, страх. Українці сплять.

  З ким сьогодні не заговориш – всі, абсолютно всі, від останнього сільського алкоголіка до народного депутата говорять одне – все в житті вирішують гроші. Хто вважає по-іншому, той або юнацький максималіст, або безпросвітний дурень, або бреше, - все це звучить як вирок. Або йому ще не називали відповідну суму, - кажуть вони. «Ви нічого ніколи не зробите», «вам не дадуть», «все вже давно вирішено без вас». Це кажуть скрізь і всі, включно з близькими родичами та друзями дитинства. І найгірше, що це говорять ті, за кого ми боремося і за щастя яких готові іти до кінця.

  Націоналізм означає, що нація – понад усе. Але хіба нація – це сукупність усіх тих, хто голосує за Януковича і Юлю, ні у що не вірить і поняття не має, навіщо живе? Ні.

  Нація – це ті гайдамацькі ікла, які все-таки інколи прорізають сіре тло сьогодення. Нація – це вогонь з Холодного яру, який хоч інколи виблискує в очах. Нація – це стиснутий кулак, який відновлює справедливість. Нація – це продовження боротьби не дивлячись ні на що, це народне повстання проти чужинського гніту в Марганці, це самосуд над чиновником-хабарником, це розкуйовджене ломом «Феррарі» бухого мажора. Нація – це колективна воля до справедливості, свободи і перемоги для нашої тисячолітньої кровної спільноти.

  Як радується серце, коли бачиш, що за оболонкою тупого гопника, який сидить на корточках та слухає блатняк з мобільного телефона, все ще ховається дух його предків – вільних і справедливих кривавих лицарів степу! Він відчув себе людиною – можливо вперше в своєму житті. Він відчув, що бути частиною нації – це набагато цікавіше, аніж бути тупим жлобом. І його рука тягнеться вже не до семєчєк, а до горла того, хто тримає весь його народ у цьому жахливому стані. Як радісно стає від того, що нація живе, пульсує і скоро розірве цей безпросвітний сірий морок, що огорнув нашу землю! Найнепроглядніша темінь завжди перед світанком.

  Ми – революційні націоналісти. Заснемо ми – мільйони українців ніколи не прокинуться. Ми – вартові нації і ми самі - свідчення того, що нація живе. Наш час вже дуже скоро.

  Андрій Іллєнко, 16.02.2010

  http://deschenko.livejournal.com/54715.html
  Делай добро и бросай его в воду...
   
  Simply_OlyaДата: Вторник, 16.02.2010, 20:50:39 | Сообщение # 2
  Генерал-лейтенант
  Группа: Администраторы
  Сообщений: 211
  Награды: 16
  Репутация: 13
  Статус: :-(
  Quote
  З ким сьогодні не заговориш – всі, абсолютно всі, від останнього сільського алкоголіка до народного депутата говорять одне – все в житті вирішують гроші.

  Хотілося б вірити що це не так, але... це так і є.


  Большинство ничего не слышит.. Те,кто слышит, не слушают. Те немногие, что слушают, не понимают.. А тем, кто мог бы понять..им наплевать......
   
  PabelДата: Среда, 17.02.2010, 09:38:43 | Сообщение # 3
  Генерал-полковник
  Группа: Проверенные
  Сообщений: 416
  Награды: 12
  Репутация: 9
  Статус: :-(
  Quote (Vlados)
  Ми – революційні націоналісти. Заснемо ми – мільйони українців ніколи не прокинуться. Ми – вартові нації і ми самі - свідчення того, що нація живе. Наш час вже дуже скоро.

  Кто похвалит себя лучше всех, тот получит конфету, что ли?


  С уважением, Павел Белицкий, Донецк - Родинское
  pabel@ukr.net
  http://pabel2007.narod.ru/
  http://dcb80.livejournal.com/
  http://vkontakte.ru/id12710811
   
  VladosДата: Среда, 17.02.2010, 16:25:09 | Сообщение # 4
  Генералиссимус
  Группа: Администраторы
  Сообщений: 1795
  Награды: 32
  Репутация: 14
  Статус: :-(
  Статус ICQ
  Pabel, А что кроме них ещё кто-то не спит? Кто-то готов сказать своему начальнику что тот не прав? Или подать в суд на водоканал или энергосбыт???  Делай добро и бросай его в воду...
   
  HeckfyДата: Среда, 17.02.2010, 18:17:37 | Сообщение # 5
  Граф:)
  Группа: Модераторы
  Сообщений: 251
  Награды: 6
  Репутация: 5
  Статус: :-(
  Quote (Vlados)
  Кто-то готов сказать своему начальнику что тот не прав? Или подать в суд на водоканал или энергосбыт???

  Партия нас спасёт , ибо только она знает как жить и править простым смертным!


   
  VladosДата: Среда, 17.02.2010, 19:36:23 | Сообщение # 6
  Генералиссимус
  Группа: Администраторы
  Сообщений: 1795
  Награды: 32
  Репутация: 14
  Статус: :-(
  Статус ICQ
  Аминь smile  Делай добро и бросай его в воду...
   
  Ай-я-яйДата: Четверг, 18.02.2010, 13:04:15 | Сообщение # 7
  Рядовой
  Группа: Пользователи
  Сообщений: 10
  Награды: 0
  Репутация: 0
  Статус: :-(
  Статус ICQ
  Прочитал обсуждение статьи, улыбнуло ))).

  "Що конкретно ви можете запропонувати шахтарю з Макеєвки, щоб він віддав свій голос за вас, а не за Партію регіонів?

  Шахатарю з Макеєвки ми пропонуємо захистити його самого і його сім"ю від корумпованих чиновників і мігрантів, забезпечити тверду соціальну справедливість, дати йому можливість бути співвласником своєї шахти і т.д."

  Улыбнуло, потому как всё это я уже читал и слышал не однократно, особенно "...дати йому можливість бути співвласником своєї шахти...".
  Знаете, самое тяжёлое не дать в долг человеку, которй искренне верит в то, что отдаст деньги. Ну т.е. я знаю что не отдаст а он верит что отдаст. Если не дать - обида жуткая, дать - проститься с деньгами. Исходя из этого,если сумма не велика то даю. Ну даю только за тем, чтоб этот человек больше никогда ко мне не приходил и не просил. Вот и автор этой статьи искренне верит в то,что пишет. Он верит в то, что придут другие люди, что справедливость в очередной раз восторжествует... Спорить с ним невозможно потому, что он верит в то что говорит. Пойти за ним - стать таким же... Ничего не хочу сказать об авторе плохого, скорее наоборот - он наверняка человек светлой души и помыслов, но он лишь ещё одна ветка в костре над которым кто то нагреет в очередной раз руки. Революция в очередной раз сожрёт своих детей. Так было в Париже и гильотина крошила головы тех кто её создал, так было в России и лагеря захоронили тех, кто бросал бомбу в самдержавие, после 1991 года наступил 1993 и вчерашних сортников бывший вожак расстреливал в белом доме из танков, так были забыты те, кто менял историю на майдане... Вот и очередной юноша с горящими глазами готов пожертвовать своей жизнью за свободу братство и равенство, готов пообещать шахтёру из макеевки "бути співвласником", но прежде чем идти за ним - вспомните тех кто с таким же горящим взором уже звал вас к очередному счастью.
  И ещё - не нужно так огульно ругать деньги, деньги это своеобразный показатель успешности человека, правильности (или неправильности) того чем он занимается. Конечно не все средстав хороши в их зарабатывании но и наличие их это не порок.

   
  VladosДата: Четверг, 18.02.2010, 20:12:50 | Сообщение # 8
  Генералиссимус
  Группа: Администраторы
  Сообщений: 1795
  Награды: 32
  Репутация: 14
  Статус: :-(
  Статус ICQ
  Ай-я-яй, Ринат тоже сделал всех совладельцами шахт, а они ему в аренду отдали smile вот и вся разница  Делай добро и бросай его в воду...
   
  bubenДата: Среда, 19.03.2014, 19:10:44 | Сообщение # 9
  Рядовой
  Группа: Проверенные
  Сообщений: 6
  Награды: 0
  Репутация: 0
  Статус: :-(
  а нам и не надо порядка в Украине, нам бы рашен балалалайку  wacko

  Сообщение отредактировал buben - Среда, 19.03.2014, 19:11:22
   
  bardatdДата: Пятница, 28.03.2014, 17:52:12 | Сообщение # 10
  Сержант
  Группа: Заблокированные
  Сообщений: 27
  Награды: 1
  Репутация: 2
  Статус: :-(
  та там и сами разберутся, порядок хоть какой то но наведут)
   
  styopaДата: Суббота, 06.12.2014, 08:36:31 | Сообщение # 11
  Лейтенант
  Группа: Заблокированные
  Сообщений: 40
  Награды: 0
  Репутация: 0
  Статус: :-(
  Ну что, выборы прошли, а поменялась ли обстановка в лучшую сторону?
   
  Форум » События в Украине » Политика » Пробудження нації
  Страница 1 из 11
  Поиск: