[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: yanadivane  
Форум » События в мире » Разное » Допоможіть з оформленням страховки для візи в Польщу
Допоможіть з оформленням страховки для візи в Польщу
thahan138Дата: П'ятниця, 26.05.2023, 11:54:54 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 133
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Маю невеличку проблему із оформленням страховки для візи до Польщі. Ось така ситуація: я планую поїхати до Польщі на тиждень, і мені потрібна страховка для оформлення візи. Чи може хтось з вас мати досвід у цьому питанні?
 
misterbicipsДата: П'ятниця, 26.05.2023, 12:35:49 | Повідомлення # 2
Подполковник
Група: Проверенные
Повідомлень: 116
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Зазвичай вам потрібно мати медичну страховку, яка покриватиме витрати на медичну допомогу та екстрену допомогу під час перебування в Польщі. Звичайно, краще звернутися до відомих компаній, які мають досвід у цьому питанні.
 
nicewomanДата: П'ятниця, 26.05.2023, 13:00:26 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Проверенные
Повідомлень: 299
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Звернулася до компанії ЄВіза для отримання консультації щодо страховки для візи в Польщу. Їхні фахівці надали мені дуже корисну інформацію. Вони пояснили мені всі деталі та умови страхування, а також порекомендували найкращі варіанти для моєї подорожі. Що мені особисто сподобалось, так це те, що вони знають, які ризики можуть виникнути під час поїздки, і пропонують страховку, яка найкраще їх покриває. Також вони були дуже привітні та професійні у спілкуванні, що додало мені впевненості у їхній компанії. Я рекомендую звернутися до ЄВіза для отримання допомоги з оформленням страховки. До речі, я знайшла цікавий сайт, де є багато інформації про оформлення страховки для візи в Польщу - https://multi-viza.com.ua/viza-2/strahovka-dlya-vizi-v-polshhu/
 
Форум » События в мире » Разное » Допоможіть з оформленням страховки для візи в Польщу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: