[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: yanadivane  
Форум » События в мире » Разное » Чорна п'ятница
Чорна п'ятница
eknovikova2804Дата: Субота, 12.11.2022, 17:39:37 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Всім привітики. Мені цікаво хто має досвід в розпродажі чорна п'ятниця? Як там все проходить та по яких знижках? Я давно хочу купити новий пилесос так як старий вже зносився повністю.
 
4fortegroupДата: Субота, 12.11.2022, 17:46:02 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Привіт і вам. Чорна п'ятниця це розпродаж який дозволяє людям заощадити кошти, та купити дорогу техніку за пів ціни. Я наприклад завжди чекаю цього дня щоб оновити свою техніку. Якщо вас цікавить відсоток по знижці та інша інформація звертайтесь.
 
eknovikova2804Дата: Субота, 12.11.2022, 17:47:43 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Так мене навіть дуже цікавить вся інформація. Наприклад як знижки так і магазин в якому краще всього робити замовлення. Я в цему не розуміюсь, тому прошу у вас допомоги. Дякую наперед.
 
4fortegroupДата: Субота, 12.11.2022, 17:52:27 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Проверенные
Повідомлень: 12
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: :-(
Чесно кажучи на даний час є дуже балаго різних магазинів які проводять чорну п'ятницю, та я надаю перевагу тому де відсоток на розпродажі більший та можна заощадити не мало грошей. Тому я користуюсь послугами лише інтернет-магазина Алло. Там чудовий вибір та ціни які вас здивують. Відсоток коливається від 60% та бувало доходить до 90%. Товар можна замовити новою поштою і доставка прийде за декілька днів. Якщо хочете більше дізнатись про чорну п'ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ раджу перейти по ссилці і ознайомитись як з інформацією так і з товаром.
 
Форум » События в мире » Разное » Чорна п'ятница
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: