• Главная
 • Новости
 • Справочная
 • Объявления
 • Фотоальбом
 • Форум
 • Видео
 • Разное
 • Главная »
  [ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  Страница 1 из 11
  Форум » Жизнь района » Белицкое » «Свято» третього грудня. (Речь Александра Сребренца)
  «Свято» третього грудня.
  VladosДата: Пятница, 12.12.2008, 13:50:15 | Сообщение # 1
  Генералиссимус
  Группа: Администраторы
  Сообщений: 1795
  Награды: 32
  Репутация: 14
  Статус: :-(
  Статус ICQ
  Сьогодні третє грудня. Міжнародний день інвалідів. Що ж це насправді за день такий? Свято? Але, уявіть собі кампанію, яка з тортом завітала поздоровити свого друга. Це ж просто жахіття якесь! Ні, назвати цей день святом аж ніяк не можна. А може це день пам’яті, скорботи та журби? Пам’яті про веселі роки, скорботи за втраченим здоров’ям, та нескінченою журбою подальшого життя. Чому так сумно, запитаєте ви? Тому що інвалідність – це довічний смертельний вирок… Але, годі! Зараз я вам розповім, що ж трапилось насправді. Тобто, як усе було.
  Одного разу (ні, не в сонячний день) життя сказало: «Усе, друже. Все скінчилося. Прогулянки при повному місяці, подих люблячої людини. Все. Ти приречений жити нещасливим». Повірте, усе так і було. Життя так і сказало. Але є одне але. Життя сказало, та інваліди не погодились. Вони сказали у відповідь: «Звісно життя ти праве, але… але ми ще живі. Ми докладемо неймовірних зусиль, віддамо усе, що залишилось, та у будь-якому разі здобудемо своє велике, невід’ємне щастя».
  Так що третє грудня – це день неймовірної сили волі, надії та віри у майбутнє. Але, виходить, що цей день має відношення лише до самих інвалідів. Проте, такі слова, як воля, надія та віра, мають відношення до усіх людей. Та цей день має відношення і до таких слів, як попередження. Усі ми люди, котрі живуть поруч у єдиному недосконалому світі. Ми не тільки живемо поруч, але й тісно співіснуємо один з одним. І в цьому жорстокому світі будь з ким може статися що завгодно. Ні, це не якась страшна казка. Це реалія життя. В одній пісні є такі слова: «Люди, одним себе годуєм хлібом, одне на всіх дано нам небо..»
  Виходить так, що третє грудня – це день не тільки самих інвалідів. Але і усіх. Усіх, хто хоче жити та бути щасливим. Так, це міжнародний день. День взаємодопомоги та братерської любові. Любі українці, усі люди у світі! Будьте здорові, щасливі та ніколи не забувайте один про одного!
  Делай добро и бросай его в воду...
   
  Форум » Жизнь района » Белицкое » «Свято» третього грудня. (Речь Александра Сребренца)
  Страница 1 из 11
  Поиск: