На Донеччині продовжуються посилені заходи щодо моніторингу ринку алкогольних виробів та запобігання розповсюдження фальсифікату

Переглядів: 826 0 11.10.2016 в 17:34:16 Новини Донбасу
На Донеччині продовжуються посилені заходи щодо моніторингу ринку алкогольних виробів та запобігання розповсюдження фальсифікату
Головне управління ДФС у Донецькій області в черговий раз звертає увагу, що на території України зафіксовано чисельні випадки отруєння людей алкогольним сурогатом, що призвело до загибелі вже понад 
50 громадян, у тому числі 5 – у Донецькій області. 
Як повідомлялось раніше (http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/269789.html),  з метою відпрацювання ринку обігу алкогольних напоїв та спирту на предмет виявлення фактів зберігання та реалізації контрафактного алкоголю, що становить загрозу життю та здоров’ю людей, здійснюються заходи 
мобільними групами із залученням співробітників оперативних підрозділів, слідчих підрозділів фінансових розслідувань, співробітників управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон АТО (спецпідрозділ «Фантом») ГУ ДФС у Донецькій області та співробітників прокуратури Донецької області.
За результатами комплексного відпрацювання торгівельних закладів регіону мобільними групами за період з 28.09.2016 встановлено понад 30 фактів реалізації алкогольної продукції з порушенням законодавчих норм та вилучено фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на суму близько 400 тис. гривень. Щодо 3 випадків до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення та розпочато кримінальне провадження за ст.204 Кримінального кодексу України  (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). 
ГУ ДФС у Донецькій області звертається з попередженням не купувати алкогольні напої в сумнівних місцях, в тарі з відсутністю акцизних марок або з пошкодженими чи сумнівними акцизними марками, в іншій, ніж скляна, тарі (в пластикових пляшках чи пакетах тощо), через мережу «Інтернет».
Про факти виявлення продажу алкогольних напоїв з ознаками фальсифікату  просимо НЕГАЙНО ПОВІДОМЛЯТИ  до Головного управління ДФС у Донецькій області за телефоном – (0629)58-20-96 цілодобово.
ГУ ДФС у Донецькій області 
 
На Донетчине продолжаются усиленные мероприятия по мониторингу рынка алкогольных изделий и предотвращению распространения фальсификата
 
Главное управление ГФС в Донецкой области в очередной раз обращает внимание, что на территории Украины зафиксированы многочисленные случаи отравления людей алкогольным суррогатом, что привело к гибели уже свыше 50 человек, в том числе 5 - в Донецкой области. 
Как сообщалось ранее (http://dn.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/269789.html),  с целью отработки рынка обращения алкогольных напитков и спирта на предмет выявления фактов хранения и реализации контрафактного алкоголя, который представляет угрозу жизни и здоровью людей, осуществляются мероприятия мобильными группами с привлечением сотрудников оперативных подразделений, следственных подразделений финансовых расследований, сотрудников управления оперативного обеспечения на отдельных территориях зон АТО (спецподразделение "Фантом") ГУ ГФС в Донецкой области и сотрудников прокуратуры Донецкой области.
По результатам комплексной отработки заведений торговли региона, мобильными группами за период с 28.09.2016 установлено свыше 30 фактов реализации алкогольной продукции с нарушением законодательных норм и изъято фальсифицированных ликеро-водочных изделий на сумму около 400 тыс. гривен. По 3 случаям в Единый реестр досудебных расследований внесены сведения о совершении уголовного правонарушения и начато криминальное производство по ст.204 Уголовного кодекса Украины  (незаконное изготовление, хранение, сбыт или транспортировка с целью сбыта подакцизных товаров). 
ГУ ГФС в Донецкой области обращается с предупреждением не покупать алкогольные напитки в сомнительных местах, в таре с отсутствием акцизных марок, с поврежденными или сомнительными акцизными марками, в иной, чем стеклянная, таре (в пластиковых бутылках или пакетах и т.д.), через сеть "Интернет".
О фактах выявления продажи алкогольных напитков с признаками фальсификата просим НЕМЕДЛЕННО СООБЩАТЬ  в Главное управление ГФС в Донецкой областипо телефону – (0629)58-20-96 круглосуточно.
ГУ ГФС в Донецкой области 

Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх