Інформація про результати роботи управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області за січень – квітень 2015 року

Переглядів: 1195 0 21.05.2015 в 16:28:44 Новини Донбасу
Інформація про результати роботи управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області за січень – квітень 2015 року

   Управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області надає інформацію про результати діяльності, а саме: співробітниками управління власної безпеки за січень – квітень 2015 року проведено 16 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 9 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

   Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – квітень 2015 року проведено 299 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

   Протягом січня – квітня 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 3 матеріали було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 367 КК України.

   З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 560 перевірок кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 2-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Начальник оперативного відділу

УВБ ГУ ДФС у Донецькій області

полковник податкової міліції                                                  М. В. Агулов


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх