заказать цветы в Доброполье онлайн

Слідче управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську інформує про ухилення від сплати податків

Переглядів: 1398 0 15.05.2015 в 12:10:24 Новини Донбасу
Слідче управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську інформує про ухилення від сплати податків

На Донеччині викрито та припинено діяльність з фінансування тероризму

Співробітниками фіскальної служби Донецької області встановлено та припинено факт фінансування терористичної діяльності.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області спільно з Об’єднаним штабом АТЦ при СБ України відпрацьовувалась інформація щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та причетність службових осіб підприємства до взаємодії з терористичною організацією «ДНР». Посадовці столичного підприємства, потужності з виробництва м’ясних продуктів якого знаходяться на території Донецької області, ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах на суму понад 3,5 млн. грн. шляхом реалізації продукції за готівкові кошти, які не обліковувались, та із сум яких податки не сплачувались. Фактично службові особи підприємства здійснювали продаж необлікованої продукції юридичним та фізичним особам, які знаходяться на території, підконтрольній Україні, а також на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Під час проведення слідчих заходів в рамках кримінального провадження, оперативниками ДПІ у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області разом з співробітниками Об’єднаного штабу АТЦ при СБ України виявлено та вилучено необлікованої готівки у сумі приблизно 1 млн. гривень, магнітні носії, що містять бухгалтерську програму, за допомогою якою здійснювався облік на підприємстві, первинні документи, документи бухгалтерського та податкового обліків, платіжні документи. Також вилучені перепустки терористичної організації так званої «Донецької народної республіки», за допомогою яких здійснювався проїзд вантажного транспорту, що перевозив м’ясні вироби для представників вказаної терористичної організації, а також предмети та документи, що свідчать про факти фінансування тероризму з боку посадових осіб підприємства, та здійснення протиправних дій, що мають значення для розкриття даного кримінального правопорушення

Вилучені в ході обшуку товарно-матеріальні цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні, в суді вирішується питання щодо накладення на них арешту та подальшої конфіскації в дохід держави.

 

Співробітниками підрозділу власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області проведено 16 розслідувань та перевірок

За січень – квітень 2015 року співробітниками Управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області проведено 16 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 9 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, з початку року проведено 299 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом січня – квітня 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 3 матеріали було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 367 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 560 перевірок кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 2-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

 


Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Наверх