Загрузка...

Людмила Семенівна Древаль

Просмотров: 2305 1 28.01.2011 в 21:37:22 Руководители
Людмила Семенівна Древаль Багатьом з нас доводилося бувати в Управлінні Пенсійного фонду України в місті Добропілля. То нікого не здивує, що очолює цю установу 11 років людина, яка знає свою справу і залишається відкритою і доступною до кожного пенсіонера, не дивлячись який в нього соціальний статус

А йдуть сьогодні до Пенсійного фонду майже усі пенсіонери, буває в день приймають до 500 чоловік. Це все пов’язано з нестабільністю у пенсійному законодавстві, яке постійно змінюється. Дуже важко працювати в Управлінні ПФУ, а тим паче їм керувати.

Людмила Семенівна Древаль є не тільки добрий професійний керівник. Вона ще й депутат міської ради трьох скликань, заступник голови постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів. Це вимагає від неї неабияку відповідальність. Вона ніколи не уникає від вирішення гострих проблем сьогодення. Не з чуток вона знає, як сьогодні важко виживати пенсіонерам з мінімальною пенсією. До Древаль Л.С. постійно йдуть на прийом мешканці міст і селищ великого Добропілля. Не зважаючи на дуже щільний графік роботи вона завжди прийме кожного, кожному дасть пораду і допоможе. А порозуміння сьогодні дуже важливе для людей похилого віку. Адже рідко хто їх вислуховує і допомагає.

У приміщенні дуже охайно, маються стільці вдосталь, щоб люди не стояли.

Людмила Семенівна пройшла непростий життєвий шлях, пожинаючи його з лікарні. Де навчилася відчувати чужий біль і йти на допомогу. також вона має досвід роботи на шахті і в управлінні економіки виконкому. Все це сприяло розвитку її, як особистості і посадової особи.

Але, як кожна жінка, вона залишається доброю матір’ю і чуйною бабусею. Діти і онуки безмежно люблять її за щире серце і добру вдачу.

За сумлінну довголітню працю Людмила Семенівна має нагороди міської ради і органів вищої державної влади.Загрузка...


Загрузка...
avatar
1 inetka • 14:00:28, 17.02.2011
Вова, эта статья наверное для конкурса )Приязна адміністрація
avatar
Наверх