За втручання прокуратури виплачено заборгованість із заробітної плати на комунальному підприємстві

Просмотров: 260 0 20.07.2017 в 16:26:47 Новости Донецкой области
За втручання прокуратури виплачено заборгованість із заробітної плати на комунальному підприємстві

   Прокуратурою Олександрівського району проведено перевірку на одному із житлово-комунальних підприємств району у сфері оплати праці. А також у  райдержадміністрації щодо здійснення державного контролю у цій сфері. 

   В ході перевірки було встановлено що, райдержадміністрацією на неналежному рівні здійснюється контроль у сфері оплати праці. Починаючи з грудня 2013 року на комунальному підприємстві утворилась заборгованість по заробітній платі у сумі 53,5 тисячі гривень. Прокуратурою встановлено, що  державними органами надавались звіти, в яких не вказувалась виникла заборгованості із виплати заробітної плати на території району. За результатами перевірки прокурором було винесено подання на ім’я голови Олександрівської райдержадміністрації.

   «За результатами розгляду подання прокурора було притягнуто до дисциплінарної відповідальності посадову особу, п’ятнадцятьом працівникам комунального підприємства виплачено заборгованість із заробітної плати у сумі 53,5 тисячі гривень», - повідомила старший прокурор прокуратури Олександрівського району Наталя ПЯТУН.

Прес-служба Красноармійської міжрайонної прокуратури 

 
 avatar