Прокуратурою встановлені факти порушення законодавства з боку посадових осіб міграційної служби

Просмотров: 177 0 23.06.2017 в 00:10:45 Новости Донецкой области

   Посадову особу міграційної служби притягнуто до дисциплінарної відповідальності за  неналежне виконання професійних обов’язків. 

   Прокуратурою Олександрівського району  проведено перевірку в Олександрівському РС ГУДМС України в Донецькій області щодо додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення. 

   « В результаті перевірки, проведеною прокуратурою Олександрівського району, встановлено, що посадовими особами Олександрівського РС ГУДМС України було неналежним чином складено адмінпротокол відносно громадянки, яка допустила проживання в своєму будинку громадянина іншої держави, без документів на право проживання на території України. Також мають місце непоодинокі факти коли закривались адмінсправи відносно осіб, які проживали на території району без реєстрації та імміграційної картки», - повідомив старший прокурор прокуратури Олександрівського району Олексій Коровін. 

   За результатами перевірки до дисциплінарної відповідальності притягнуто посадову особу Олександрівської Регіональної служби Головного управління державної міграційної служби.

   Прес-служба Красноармійської міжрайонної прокуратури

 


avatar