Харьковчанин снял на видео, как гаишник берет взятку + ВИДЕО

Просмотров: 506 0 27.06.2017 в 07:12:11 Новости Украины
Харьковчанин снял на видео, как гаишник берет взятку + ВИДЕО
У Харкові автоінспектор-хабарник став героєм інтернет-ролика. Його автор зняв на відео, як водій-порушник дає даішнику гроші, щоб той його відпустив. І запропонував автоінспекторам передивитися відзняте. Як на це відреагували "стражі порядку", дізнаєтеся вже за кілька хвилин.
Харківський автоінспектор-хабарник став двічі героєм інтернет-ролика. Під час патрулювання працівник ДАІ зупинив автомобіль, який виїхав на зустрічну смугу. Після перевірки документів порушник запропонував інспектору сто гривень. Той не відмовився і одразу поклав гроші до кишені. 

Увесь процес зняв на камеру інший водій. А потім запропонував даішникам в цьому пересвідчитися - дав їм подивитись відео на власному телефоні. Тоді інспектори спробували "вирішити питання" перевіреним способом. Вже через кілька хвилин повернули телефон і не тільки. У чохлі власник "мобілки" знайшов кілька купюр на суму близько двох тисяч гривень.

- Инспектор, заберите деньги, мне не надо ваши деньги, которые вы положили мне в чехол с телефоном. Заберите деньги, они мне не нужны. Инспектор! Инспектор! Заберите деньги!

Источник:


avatar