Єврокомісар: 240 мільярдів євро для Греції - ніщо в порівнянні з потребами України

Просмотров: 157 1 26.06.2017 в 19:20:00 Новости Украины

 

 

 

На думку єврокомісара з питань енергетики Ґюнтера Еттинґера, який виступає посередником від ЄС у газових перемовинах між Києвом та Москвою, для оздоровлення української економіки потрібні мільярди євро. Для цього, за словами єврокомісара, потрібна участь платників податків і виборців ЄС, Єврокомісії, а також США, Канади, Міжнародного валютного фонду та інших. Про це Еттинґер сказав у понеділок, 16 червня, у Братиславі, передає інформаційне агентство AFP.

Єврокомісар: Мільярди для Греції - ніщо в порівнянні з потребами України


У порівнянні з обсягом фінансової допомоги, яка потрібна українській економіці, виплати в рамках підтримки Греції є надзвичайно малими, зауважив Еттинґер. Однак не допомогти Україні - означатиме громадянську війну, розкол країни з 45-мільйонним населенням і в підсумку обійдеться непорівнянно дорожче, додав єврокомісар.
Аби відвернути державне банкрутство Греції, Афінам надали найбільший в історії Єврозони пакет фінансової допомоги загальним обсягом близько 240 мільярдів євро, нагадує інформагентство dpa.

Як відомо, в понеділок, 16 червня, "Газпром" перевів Україну на режим передоплати за поставки газу. Припиненню газових поставок з Росії передували дев'ять раундів переговорів між Києвом та Москвою, у яких сторони так і не змогли досягнути згоди щодо ціни та інших контрактних


Источник:


avatar