Щодо запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі та дистанційного подання звітності до органів ДПС України

Просмотров: 389 0 25.04.2018 в 03:07:48 Новости налоговой
Щодо запровадження РРО з  контрольною стрічкою в електронній  формі та дистанційного подання  звітності до органів ДПС України
   Державною податковою службою України буде запроваджено новий сервіс для платників податків – подання звітності про використання РРО в електронному вигляді (через Інтернет).

   У 2013 році передбачено запровадження електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій та модемів, призначених для передачі копій сформованих РРО розрахункових документів і фіскальних звітних чеків у електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби.

   Впровадження контрольної стрічки в електронній формі є позитивною тенденцією до спрощення документообігу. По-перше, це надасть можливість суб'єктам господарювання не друкувати на папері і не зберігати протягом 3 років паперову контрольну стрічку РРО, а по-друге дозволить їм, у разі використання сучасної касової техніки, не подавати щомісячно звітність про використання РРО до органу ДПС. Вказаний сервіс значно спростить для підприємців процес формування та надання звітності. та надасть можливість скоротити кількість перевірок суб’єктів господарювання за рахунок застосування дистанційного контролю.

Новости по теме:


avatar