На Донеччині підприємствам з іноземними інвестиціями відшкодування ПДВ збільшилося на 246 млн. грн.

Просмотров: 224 0 23.06.2017 в 19:25:58 Новости налоговой
На Донеччині підприємствам з іноземними інвестиціями відшкодування ПДВ збільшилося на 246 млн. грн.
На Донеччині підприємствам з іноземними інвестиціями відшкодування ПДВ збільшилося на 246 млн. грн.
За 9 місяців 2013 року підприємствам Донецької області відшкодовано з бюджету 1,4 млрд. грн. податку на додану вартість, з яких 709 млн.грн., або 50% відшкодовано підприємствам з іноземними інвестиціями, у тому числі 37 млн.грн. отримано в автоматичному режимі.
У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року загальна сума відшкодування ПДВ збільшилася на 178 млн.грн., а підприємствам з іноземним капіталом -  на 246 млн. грн. 
«Своєчасне та систематичне відшкодування податку на додану вартість є вагомим аргументом при оцінці потенційними інвесторами інвестиційної привабливості регіону. Тому, у своїй роботі спеціалісти Міндоходів орієнтуються на спрощення процедур адміністрування податків і митних платежів, зменшення документообігу, впровадження електронних сервісів, наприклад, таких, як «Автоматичне відшкодування ПДВ» та «Правова оцінка інвестпроектів на наявність податкових ризиків», - зазначив начальник ГУ Міндоходів у Донецькій області Вадим Бондаренко.На Донеччині 80% реєстраторів розрахункових операцій пристосовані
 для звітування через Інтернет 

Станом на 01.10.2013 року у Донецькій області працюють більше 12 тис. реєстраторів розрахункових операцій (РРО), які підключені до системи зберігання і збору даних через мережу Інтернет.  Ці РРО формують електронну стрічку та автоматично передають дані про готівкові операції на сервер Міндоходів. Всього в регіоні зареєстровано більше ніж 16 тис. РРО.

За статистикою ГУ Міндоходів у Донецький області найбільшу кількість РРО персоналізовано  у м.Макіївці (902); у Ворошиловському (892), Київському (1089)  районах міста Донецька; у Жовтневому р-ні м.Маріуполя (750); у містах Горлівці (657) та Слов’янськ (585). 
Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року суб’єкти господарювання зобов’язані подавати звітність про використання реєстраторів розрахункових операцій виключно в електронному вигляді. 
З повним переліком сучасних реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 01.10.13 №522 можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів (http://minrd.gov.ua). 


avatar