Електронна звітність – крок на зустріч платнику податків

Просмотров: 335 0 25.04.2018 в 20:11:05 Новости налоговой
Електронна звітність – крок на зустріч платнику податків
          Подання податкової звітності в електронному виді має для платника податків багато переваг: економію робочого часу, а також власних засобів на придбання бланків звітних документів. Звітність, спрямована  в податковий орган електронною поштою через мережу Інтернет із    застосуванням посилених сертифікатів відкритих ключів електронного цифрового підпису, не має потреби в дублюванні на паперових носіях. Платники які обрали електронний спосіб звітування  мають можливість скористатись низкою електронних сервісів на офіційному веб-порталі ДПС України(www.sts.gov.ua).
          Для подання податкової звітності в орган ДПС в електронному  виді платникам податків необхідно:  за місцем своєї реєстрації укласти договір з органом ДПС щодо подачі документів в електронному виді; одержати безкоштовно в Акредитованому Центрі сертифікації ключів посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису;  мати програмне забезпечення по веденню бухгалтерського обліку або програмне забезпечення по формуванню податкової звітності, яке безкоштовно надається органами ДПС.            

Детальну інформацію щодо подання пакету документів та зразків їх заповнення для отримання безкоштовних послуг ЕЦП можна переглянути на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК  http://www.acskidd.gov.ua. Використовуючи ключі електронного цифрового підпису, платники податків мають можливість підписати та відправити звітність не тільки до органу ДПС, але і до Пенсійного Фонду та Статистики за допомогою програмного забезпечення «Айфін» (www.aFin.ua).

 

                                                                                              Сектор взаємодії із ЗМІ

                                                                                             та громадськістю

                                                                                              Добропільської ОДПІ


avatar