Добропільська ОДПІ: "Бажаєте змінити податкову політику? Пропонуйте як!"

Просмотров: 292 0 23.05.2018 в 05:31:37 Новости налоговой
Добропільська ОДПІ: "Бажаєте змінити  податкову політику? Пропонуйте як!"
   Добропільська ОДПІ інформує, що впродовж місяця суб’єкти підприємництва та громадськість мають змогу висловити свої ідеї, пропозиції та побажання щодо вдосконалення системи оподаткування. Всі вони будуть зібрані та систематизовані і у подальшому – відображені у програмі лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка розробляється зараз на виконання доручення Президента Україна Віктора Януковича.

   За словами Голови Державної податкової служби України Олександра Клименка, ДПС України постійно працює над  спрощенням системи адміністрування платежів та створенням законодавчих передумов для підтримки бізнесу. Наразі Головний податківець України наголошує: „Заходи з лібералізації податкової системи повинні запроваджуватися, в першу чергу, відповідно до побажань підприємців. Особливу увагу ми приділяємо думці малого та середнього бізнесу в регіонах, у тому числі малих містах та депресивних територіях. На керівника кожного територіального органу ДПС покладена відповідальність не тільки за ефективне запровадження законодавчих інновацій на місцях, але й на формування у тісному діалозі з бізнесом пропозицій щодо їх удосконалення”.

   Отож, шановні платники податків Добропільщини та громадяни! Слідкуйте за податковими анонсами, візьміть участь у комунікаційних заходах, які відбудуться в регіоні, та зробіть свій внесок у вдосконалення податкового законодавства та функціонування податкової системи. Свої пропозиції та побажання, щодо удосконання податкового законодавства і поліпшення роботи органів ДПС можна залишити у скриньки, яка знаходиться в центрі обслуговування платників податків Добропільської ОДПІ.   Також пропозиції від представників бізнесу збиратимуться й на єдиному веб-порталі ДПС України sts.gov.ua„ банер „Пропозиції  щодо вдосконалення державної податкової політики”. Кожному підприємцю держава надає унікальну можливість вдосконалити функціонування податкової системи з огляду на регіональну специфіку та ті проблемні моменти із адмініструванням податків, що виникають на місцях. Тож, шановні підприємці, не залишайтесь байдужими та висловлюйте свої ідеї, пропозиції та побажання.
 

Cектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю                               


avatar