Державна служба з надзвичайних ситуацій інформує

Просмотров: 367 0 26.07.2017 в 16:45:20 Информация МЧС

Станом на 17 березня 2014 року на території Добропільського району виникло 27 пожеж. Прямі збитки від пожеж склали 594 тис. грн.; побічні – 1482 тис. грн.; врятовано матеріальних цінностей на суму - 560 тис. грн..  На пожежах загинуло 4 людини.

В околицях району тільки на минулому тижні, на відкритій території сталося 4 пожежі. Найчастіше їх причиною стає необережне поводження з вогнем. При виникненні загоряння трави і сміття вогонь може поширитися на поля, розташовані поблизу житлові будинки, господарські будівлі, школи, дитячі садки, лікарні та інші будівлі. Біди можуть завдати звичайні сірники, якщо користуватися ними недбало. Трапляється, що при запалюванні сірника відлітає запалена сірчана голівка. Помітити, куди вона впала непросто, проте ця «крихітка» може призвести до загоряння. Частіше за все джерелом полум’я  є іскри, які розносить вітер. Тож  у використані сірники не слід кидати будь-де, слід переконатись в тому, що полум’я згасло.

 Чималу загрозу становлять курці. Залишаючи поза увагою те, що паління шкодить здоров`ю самих любителів тютюну й оточуючих їх людей, воно нерідко стає причиною пожеж та загорянь. А якщо паління суміщати з розпиттям спиртних напоїв, біда рано чи пізно неминуча. Статистика свідчить, що 85% усіх загиблих і травмованих у вогні – це особи, що перебували у стані алкогольного сп`яніння.

Державна служба з надзвичайних ситуацій продовжує закликати громадян дотримуватися правил пожежної безпеки! Невелике загоряння на ділянці може перерости в стихійне лихо. Тому, не розводьте вогонь поблизу будівель, обкопуйте місце розведення багаття, не залишайте вогонь без нагляду та обов'язково тушкуйте після себе вогнище. Дотримання елементарних правил пожежної безпеки під силу кожному! Телефон пожежно-рятувальної служби «101».

 

Добропільський РВ ГУ ДСНС України у Донецькій областіavatar