АРСЕН АВАКОВ: ДИВЕРСІЯ НА ГАЗОПРОВОДІ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ - ЧЕРГОВА СПРОБА З БОКУ РОСІЇ ДИСКРЕДИТУВАТИ УКРАЇНУ ЯК ПАРТНЕРА В ГАЗОВІЙ СФЕРІ

Просмотров: 158 4 27.06.2017 в 12:36:14 Новости Украины
АРСЕН АВАКОВ: ДИВЕРСІЯ НА ГАЗОПРОВОДІ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ - ЧЕРГОВА СПРОБА З БОКУ РОСІЇ ДИСКРЕДИТУВАТИ УКРАЇНУ ЯК ПАРТНЕРА В ГАЗОВІЙ СФЕРІ

17.06.2014

Сьогодні близько 15 години в Лохвицькому районі Полтавської області стався вибух та загоряння газорозподільного вузла газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород. Висота полум`я досягала100 м, діаметр загоряння 200-300 м. Вже через п'ять хвилин на місце були негайно направлені оперативні групи МВС і загін Державної служби з надзвичайних ситуацій. Постраждалих серед населення немає.

- Наразі подача газу по цій гілці газопроводу перекрита, небезпека масштабнішої катастрофи усунена, станом на 16-15 вогонь загасили.Транзит газу здійснюється за резервною гілці в повному обсязі. Оперативна група МВС проводить слідчі дії з визначення причин вибуху. Розглядається декілька версій події, в тому числі, ключова версія - терористичний акт. За словами місцевих жителів, безпосередньо перед загорянням, вони чули два сильних хлопки, що може свідчити про умисні вибухи, - повідомляє Міністр внутрішніх справ України.

На даний момент слідчим управлінням відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 292 Кримінального кодексу України. У разі підтвердження ключової версії, справа буде перекваліфікована за статтею тероризм.

- Хочу нагадати, що напередодні президентських виборів нами були попереджені дві спроби здійснення терористичних актів на Українській газотранспортній системі в Івано-Франківській області. Ще 3 червня Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у своєму виступі у Верховній Раді, що ці диверсії мали на меті дискредитувати українську газотранспортну систему, переривання транзиту газу до Європи і найголовніше: легітимізацію «Південного потоку» в очах Європи.


Источник:


avatar
2 SKM • 10:37:51, 18.06.2014
«Журналисты Russia Today оказались на месте взрыва газопровода за 10 минут. В чистом поле в 28 км. от ближайшего села», - пишут в соцсетях.

«Что журналисты делали в ничем не примечательной сельской местности? Готовили репортаж о количестве кур? Репортерская удача? Да ну...», - задают риторический вопрос блоггеры.
avatar
1 mail • 20:08:00, 17.06.2014
Надеюсь взрывники оставили консервы Орловского мясокобината.а то Ярошу стыдно будет..
avatar