заказать цветы в Доброполье онлайн

Зробіть крок назустріч суспільству – легалізуйте найманих працівників!

Переглядів: 676 0 11.10.2016 в 18:35:21 Новини Донбасу
Зробіть крок назустріч суспільству – легалізуйте найманих працівників!
          Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. 
Як свідчить практика, багато роботодавців  (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.
          Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.
          Незважаючи на постійні роз’яснення з вказаного питання, оформлення найманих працівників належним чином на сьогодні є серйозною проблемою. Громадяни, отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», втрачають своє законне право на щорічну відпустку, а у випадку виробничої травми або захворювання – оплату лікарняних листів, страхових виплат тощо. 
         Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на гарантії за колективним договором, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення. 
          Добропільська ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області нагадує, що розмір фінансової відповідальності за допуск роботодавцем працівника до роботи без оформлення трудових відносин - 30 мінімальних зарплат (розмір мінімальної заробітної плати – 1450 грн.), тобто  - 43500 гривень, розмір адміністративної відповідальності становить від 8500 до 17000 гривень. 
Крім цього, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору та повідомлення про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Постановою КМУ від 17.06.2015 №413. 
 
            Добропільська  ОДПІ ГУ ДФС  у Донецькій області 
 

Джерело: сайт міста Добропілля


Агентство недвижимости Дом Добропольеavatar
Загрузка...
Наверх