Добропольские боксеры успешно выступили на чемпионате Донецкой области

Переглядів: 1338 0 15.01.2018 в 12:00:25 Новини спорту

З 10 по 13 січня 2018 року на маріупольській арені СК "Іллічевец" відбувся чемпіонат Донецької області по боксу присвячений пам'яті Володимира Смирнова. На рингі боксировали спортсмени в категоріях "юнаки", "молодь" та "чоловики".
Ігор Телегін, Чемпіон Донецької області у ваговій категорії 72 кг, перший бій виграв нокаутом в першому раунді ударом по печінці у боксера з міста Вугледар, в другому бою з величезною перевагою здобув перемогу над боксер з Маріуполя.

23 січня Ігор представлятиме Донецьку область на зональному чемпіонаті України, який пройде в місті Покровськ.

Вихованці Павла Івахненка боксували в двох вагових категоріях. Артем Смоляк (34 кг) став призером, він не зміг перемогти місцевого боксера вдома.

Вітаємо тренера і керівництво Комунального закладу "ДЮСШ" з черговою перемогою вихованців.

Джерело: Добропільська районна рада

Мітки: спорт, бокс