Водіям СТОВ "Торецьке" присвячується

Просмотров: 305 0 30.10.2017 в 11:48:55 Новости района
Водіям СТОВ

 У самому віддаленому від районного центру куточку знаходиться маленьке, але колоритне село Торецьке. Воно, як окремий острівець, тому живуть і працюють тут люди як одна сім'я.

     Єдине сільськогосподарське підприємство в селі - СТОВ "Торецьке ". Очолює його депутат районної ради Володимир Голованьов. Напередодні професійного свята він привітав всіх водіїв, які працюють на підприємстві. Кожен з них добре знає свою справу.

 

    Особливо керівник відзначає - Тямало Володимира Миколайовича та його тезку Коненко Володимира Миколайовича, які практично все своє життя працюють на підприємстві і тепер уже передають свій досвід молодому поколінню. Вони завжди на передовій, чи то збирання врожаю, чи вирішення соціальних питань в селі. Володимира Коненко неодноразово обирали депутатом сільської ради.

    Впевнено, вміло керує різними типами автомобілів і водій Клименко Олександр Миколайович. Також вправно він розбирається і в техніці.

    Районна рада приєднується до привітань депутата, і бажає водіям гарних доріг, взаємодопомоги від колег, шоб вдома чекали близькі і рідні люди, затишної оселі і достатку в домі.


Источник: http://dobropol-rayon-rada.blogspot.com

avatar
Наверх