Вектори реформи поліції Донеччини: службове житло, підвищення зарплати оперативникам та знищення корупційних схем (ФОТО)

Просмотров: 326 0 22.10.2016 в 09:46:12 Новости Донбасса
Вектори реформи поліції Донеччини: службове житло, підвищення зарплати оперативникам та знищення корупційних схем (ФОТО)

Такі питання оговорювались на селекторній нараді з керівниками усіх територіальних підрозділів поліції, яку зібрав начальник обласного главку В’ячеслав Аброськін. Генерал довів вимоги керівництва країни та МВС до роботи поліції, які були озвучені 20 жовтня у Києві під час засідання колегії міністерства внутрішніх справ за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Генерал зазначив, що на колегії піднімалось питання матеріального забезпечення поліції. Прем'єр-міністр оголосив рішення про підвищення заробітної плати співробітникам карного розшуку. З цього місяця вона має перевищити 10 тисяч гривень.

Володимир Гройсман наголосив про державну підтримку кримінальної поліції у рамках національної програми боротьби зі злочинністю та бандитизмом та додав, що уряд готовий розглянути пропозиції з вдосконалення роботи цієї служби та забезпечення її усім необхідним. У свою чергу міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сказав, що це має бути двосторонній рух: поліції ідуть назустріч, але й результати мають бути позитивними.

- Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оцінив роботу поліції Донеччини, за його підтримки нині розглядається питання про виділення коштів на придбання житла для поліцейських, цей проект буде реалізовано найближчим часом, - розповів генерал Аброськін.

Він зазначив, що вже у грудні на рівні міністерства буде розглянуто підсумки роботи поліції по кожному регіону та визначено, як вплинуло підвищення матеріального забезпечення кримінальної поліції на криміногенну ситуацію.

Також В’ячеслав Аброськін підкреслив, що голова Національної поліції ХатіяДеканоідзе наголосила на необхідності продовжувати процес очищення лав поліції.

Саме цей напрямок став основним питанням селекторної наради у ГУНП в Донецькій області, на яку було запрошено начальника Управління внутрішньої безпеки в Донецькій області Департаменту ВБ Нацполіції України Євгена Дроздова.

Полковник Дроздов зазначив, що нині триває відпрацювання наявної негативної інформації щодо фактів корупції в органах поліції, яка надходить до служби внутрішньої безпеки з різних джерел, та попередив про особисту відповідальність керівників територіальних підрозділів.

- Є випадки, коли керівники через відсутність контролю або зі своєї мовчазної згоди штовхають своїх підлеглих на злочини, - зазначив він.

Генерал наголосив, що підтримуватиме роботу служби внутрішньої безпеки. За його словами, є випадки, коли до керівництва ГУНП в Донецькій області звертаються громадяни зі скаргами на дії деяких працівників поліції.

В’ячеслав Аброськін звернувся до керівників територіальних підрозділів з вимогою подумати про особовий склад, який стоїть за кожним з них.

- Ми будуємо нову поліцію, яка буде служити та захищати жителів Донеччини. Ми перші виступаємо за перевірки та документування діяльності співробітників, які причетні до корупційних схем та інших порушень. Принципово надаємо сприяння у викритті фактів перевищення повноважень та злочинних дій таких працівників. Тільки протягом останніх двох місяців встановлено низку осіб, які причетні до отримання незаконної вигоди. І такі "працівники" зводять нанівець роботу цілого колективу поліції Донецької області. Поки одні затримують терористів та їхніх посібників, розкривають вбивства, працюють на лінії бойових дій, під обстрілами, ризикуючи життям, окремі особи "сидять у кущах" та наживаються за чужий рахунок, - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Якщо вам відомі факти неправомірних дій працівників поліції Донеччини, звертайтесь за «телефоном довіри» 0-800-505-102. По кожному повідомленню буде проведена перевірка.

 

Відділ комунікації

поліції Донецької області


Источник: https://dn.npu.gov.ua

avatar
Наверх