Загрузка...

В Святогоровке пышно отметили День работников сельского хозяйства + ФОТО

Просмотров: 567 0 22.11.2016 в 09:30:22 Общество
В Святогоровке пышно отметили День работников сельского хозяйства + ФОТО

У субботу, 19 листопада, у Святогорівському будинку культури гучно відзначили День робітників сільського господарства.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

На початку свята селищний голова Віктор Бєлянкін привітав керівників фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств з їх професійним святом та вручив їм почесні грамоти та медалі «За співпрацю». Головними меценатами свят, втілення проектів та наповнювачів селищного бюджету є СФГ «Весна» та «Агрос» . Керівник СФГ «Весна» Лінкін Олексій Миколайович продовжує справу батька, примножуючи своє підприємство.

Він незмінний меценат всіх свят, як сільський, так і районних. Односельці знають його як порядну, щедру, працьовиту людину, доброго батька та чоловіка. СФГ «Агрос» на території селища працює понад 15 років. Очолює його Стрепоченко Микола Борисович. Як підкреслив селищний голова, Микола Борисович – чоловік слова. Він вправно порається з землею, хоча за освітою – гірник.

При цьому, справу передав і синові Миколі, який також очолює господарство «Резон». Разом вони допомагають втіленню важливих соціальних проектів на селі. Ведуча свята розповіла про фермерські господарства «Райдуга» в обличчі його керівника Виштикалюк Ірини, «Осма», керівник Остапенко А.М. Також згадали і ветеранів праці, які отримали подяки з нагоди професійного свята. Зі сцени керівники сільгосппідприємств поздоровили свої колективи та вручили їм грошові винагороди.

В свою чергу, працівники будинків культури старанно підготувалися до привітань господарям землі. Кожен номер художньої самодіяльності був шедевром! Запальні пісні колективів «Мрія» (керівник Рязанцев Ю.Л). та «Веснянка» (керівник Рязанцева І.С.) прийшлися до душі усім глядачам. А сучасна пісня про кобилу Зіну та козу Мар’яну у виконанні гурту «Заграва» запалили весь зал. На цьому святі дебютували літературно-мистецький клуб «Україночка» села Новоукраїнка.

Варто відзначити їх прагнення до розвитку культури на селі – за ініціативою районного депутата Камінської Л.В. утворилися танцювальний та вокальні колективи (керівник Бойко О.Ф.), які показали свої номери на високому рівні, при цьому костюми для виступу придбали учасники за власний рахунок. Завжди бажаними гостями на всіх святах є родина Блашнікових з села Шилівка, дитячі колективи Вірівського СБК (керівник Владимирова О.К.), танцювальний колектив «Імпульс» Святогорівської ЗОШ (керівник Лебедь О.С.).

Фінальна пісня у виконані Рязанцевої Ірини та Бєлової Тетяни «Це - моя земля!» підкреслила значимість сьогоднішнього свята. Шановні працівники сільського господарства! Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!


Источник: http://svyatogorovka.in.ua

avatar
Наверх