Загрузка...

В Святогоровке будут бороться с мусором и озеленять село

Просмотров: 578 0 18.04.2016 в 03:11:51 Новости района
В Святогоровке будут бороться с мусором и озеленять село
       В Святогорівській селищній раді відбулася зустріч заступника голови Добропільської районної ради Ірини Стрепоченко, голови селищної ради Віктора Бєлянкіна, депутата районної ради Світлани Дудушко з громадським активом селища Миколою Вентоняка, Леонідом Вініченко, Олексієм Лінкіним та Галиною Жахаловою.
         Обговорювалися питання вивозу несанкціонованих сміттєзвалищ та відповідальності громадян за вивіз сміття на такі стихійні звалища. Було запропоновано підприємству-підрядчику з вивозу сміття направити контролерів для укладання договорів зі всіма садибами, які знаходяться на території селища.
         Хвилює громаду і екологічне середовище. Надійшла пропозиція щодо озеленення центру Святогорівки та очистку території від дерев, що несуть загрозу життю жителів. Присутні активісти звернулися до керівництва районної ради з проханням виділити кошти на рекультивацію парку, занедбаних  та зруйнованих будівель..

         Всіх хвилює питання нелегального пункту прийому металобрухту, який знаходиться в самому центрі Святогорівки. І звісно незаконна торгівля самогоном. Це велика проблема не тільки цієї громади, це проблема всіх населених пунктів району.

         Впевнені, що це питання вирішиться завдяки новій поліції та оновленій прокуратурі. Адже у нас, органів місцевого самоврядування, та у правоохоронних органів спільна мета: служіння народу України.

Источник: Добропільська районна рада

avatar
Наверх