В с.Доброполье открыли новогоднюю елку + ФОТО

Просмотров: 535 0 27.12.2017 в 10:00:31 Новости района
В с.Доброполье открыли новогоднюю елку + ФОТО

 Яскравий та незабутній захід - свято новорічної ялинки підготували працівники Добропільського сільського будинку культури (керівник Кравченко Н.Г.), який пройшов 23 грудня в селі Добропілля.

     Велика кількість жителів Добропільської сільської ради, зібрались біля новорічної ялинки, щоб всією громадою відсвяткувати новорічну подію.

   До всіх присутніх з вітальною промовою звернулась голова сільської ради Анна Павлова. Дід Мороз (Куліков А.) та Снігурочка (Кулікова І.) провели багато цікавих танцювальних конкурсів, а ведуча свята (Кравченко Н.Г.) ознайомила односельців з гороскопом на 2018 рік.

    У виконанні СНК "Зорянка" (керівник Зима - Корчемкіна Л.А.) та колективу "Стожари"(керівник Карчемкін С.) пролунали веселі пісні, які підспівували і глядачі, а малеча та дорослі отримували солодкі призи.

     Спонсором свята виступила голова сільської ради Павлова А.І. Організаторі свята вірять, що 2018 рік принесе кожній родині мир, щастя, добробут та злагоду, і що рік жовтої земляної собаки принесе впевненість та спокій.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх