В с.Анновка из разбитого и заброшенного дома сделали спортивный клуб + ФОТО

Просмотров: 1551 0 13.02.2016 в 07:45:17 Новости спорта
В с.Анновка из разбитого и заброшенного дома сделали спортивный клуб + ФОТО
   Що в селі робити молоді? Це питання найчастіше звучить на прийомі у голови районної ради. З метою ознайомлення з досвідом вирішення цієї проблеми в селі Ганнівка, Тамара Бєлянкіна- голова районної ради, відвідала спортивний клуб села, який організував місцевий активіст Дмитро Борисов.
   «Спортивний палац» виріс на місті давно знайомого жителям села занедбаного будинку, з розбитими вікнами та дурною славою. Конкретними діями Дмитро Валерійович втілив свою давню мрію  - створення спортивного клубу на селі. 

   Завзятими помічниками у розбудові клубу стала ганнівська молодь, яка допомагала робити ремонт приміщення, майстрували спортивне приладдя та інше. Суспільна робота так захопила спортсменів-активістів, що зупинятися на досягнутім вони не збираються. В планах у них розширення клубу, оснащення його додатковими тренажерами, проведення районних змагань з пауерліфтингу.
 
   Популярність клубу серед жителів села зростає з кожним днем, постійними відвідувачами його є не лише діти та підлітки, а й дорослі – шахтарі, підприємці, посадові особи Ганнівської сільської ради .
Сподіваємось, що приклад ганнівської громади стане корисним для тих, хто тільки мріє про втілення проектів місцевого розвитку на своїй території «без дій, мрія – це тільки мрія ».

Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх