В Добропольском районе уже строят планы по подготовке к работе в зимний период

Просмотров: 441 0 22.05.2016 в 07:05:44 Новости района
В Добропольском районе уже строят планы по подготовке к работе в зимний период
18 травня керівники району Тамара Бєлянкіна та Дмитро Кірносов приймають участь в колегії облдержадміністрації, де зокрема розглядається питання: «Про підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2015-2016 років та завдання на період підготовки до роботи взимку 2016-2017 років». 
     Треба відзначити, що в районі були підготовлені всі об’єкти соціально-культурного значення, а саме:
 
10 загальноосвітніх шкіл, 15 дошкільних, 17 клубних заходів, 22 бібліотеки, 25 ФПів, 16 амбулаторій ЗПСМ, житлові будинки. Опалювальний сезон було розпочато вчасно. Згідно заходів з енергозбереження з місцевого бюджету проведено капітальний ремонт зовнішнього освітлення на суму 1118,2 тис.грн. В рамках підготовки до зими виконано поточний ремонт водопровідних мереж в сільських радах на суму 900,5 тис.грн.
   В осінньо-зимовий період вулиці та дороги населених пунктів району були закріплені за підприємствами, установами та організаціями і щоденно контролювалися керівництвом району, що дозволило забезпечити безперебійний рух транспорту і утримання в проїзному стані автомобільні дороги під час ожеледі та снігових заметів.
   Головними завданнями щодо забезпечення осінньо-зимового періоду 2016-2017 років є: проведення інвентаризаціїї об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства на відповідні ремонти, складання кошторисів на капітальні та поточні ремонти об’єктів, підготовку водопровідних мереж с.Никанорівка 0,15 км (126,8 тис.грн), ремонту Криворізької амбулаторії (ремонт котельні та установка нового котла), заміна котлів та реконструкція котелень Світлівської та Золотоколодязької ЗОШ I-III ступенів, також потребують капітального ремонту Октябрський СБК, ремонту фасада Нововодянського СБК, поточного ремонту Світлівський БНТ.
    Заплановано підготувати до зими 6 одиниць прибиральної техніки та заготовити 0,8 тис. тонн посипного матеріалу та реагентів.
   Крім того, розглядаються питання: про виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»; про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 роки; про Програму розвитку краєзнавства та Програму розвитку туризму в Донецькій області на 2016-2018 роки.
 

Источник: Добропільська районна рада

avatar
Наверх