В Добропольском районе прошли массовые соревнования, посвященные Дню Победы

Переглядів: 1606 0 13.05.2015 в 07:07:16 Новини спорту

З кожним днем усе далі від нас священна дата − День Великої Перемоги. 70 років ми відзначаємо це свято, як символ радості і скорботи, пам’яті і безсмертя. Окрім традиційних заходів, мітингів, покладань квітів в районі щорічно 9 травня проводяться спортивні змагання.

В с. Октябрське відбувся відкритий Кубок району пам’яті С.І Ілієнко серед КФК району з міні-футболу. Участь прийняло 7 команд. І місце посіла команда с. Октябрське, ІІ місце зайняли футболісти сел. Мар’янка, ІІІ – команда юнаків ДЮСШ с. Октябрське. За зайняті призові місця команди отримали кубки, медалі та грошові винагородження.

Смт. Святогорівка відзначило 9 травня, зігравши у футбол за кубок пам'яті М.І. Лінкіна.

Вихованці ДЮСШ с. Світле позмагались у теніс, шахи, хлопці зіграли у міні-футбол, а дівчата – у волейбол.

Команди с. Грузьке, с. Золотий Колодязь та с. Троїцьке зібрались в с. Золотий Колодязь, щоб зіграти у футбол.

Спортсмени с. Новофедорівка зустрічали юнаків ДЮСШ с. Криворіжжя, с. Добропілля, щоб зіграти у турнірі з футболу, присвяченому пам'яті В.В. Лінкіна, в рамках заходів до 70-річчя Дня Перемоги.

Спортсмени району щиро вітають захисників Вітчизни.

Джерело: сайт міста Добропілля