В Доброполье состоялось итоговое заседание президиума районного совета ветеранов

Просмотров: 325 0 27.12.2017 в 13:00:42 Общество
В Доброполье состоялось итоговое заседание президиума районного совета ветеранов

26 грудня відбулося підсумкове засідання президії Добропільської районної ради ветеранів. 
В роботі прийняли участь голова районної організації ветеранів Лариса Пакіна, перший заступник голови В’ячеслав Дан, заступник голови Людмила Наровілова та члени президії Вітор Куліков, Галина Ваврик, Таїсія Заровня та Тетяна Юр’їва. 
На засіданні президії були розглянуті питання про виконання угоди про співпрацю між Добропільською райдержадміністрацією, Добропільською районною радою та організацією ветеранів району; про підсумки виконання програми оздоровлення ветеранів району.


Було відмічено, що в районі забезпечена реалізація державної політики в сфері соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, усіх громадян похилого віку. 
Протягом року рада ветеранів приймала активну участь у патріотичному вихованні молоді, розвитку волонтерського руху, інформувала громадян по проектам пенсійної реформи, реформи в галузі охорони здоров’я та соціального захисту. 
У 2017 році на оздоровлення направлено 77,0 тис. грн., в тому числі 70 тис.грн. – з районного бюджету та 7,0 тис. грн.. – спонсорські кошти ПрАТ «Глини Донбасу» (генеральний директор Ігор Ткач), які використані за призначенням. 
З розглянутих питань прийняті відповідні рішення президії.


Источник: Добропільська райдержадміністрація


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх