В Доброполье провели разъяснения по поводу возможности посещения Крыма вместе с несовершеннолетними детьми

Просмотров: 1024 0 23.02.2017 в 10:00:41 Общество
В Доброполье провели разъяснения по поводу возможности посещения Крыма вместе с несовершеннолетними детьми
Виїзд дітей до Криму
 З метою правової освіти населення, Добропільський районний відділ ДРАЦС надає роз` яснення з приводу можливості відвідування Автономної Республіки Крим разом із неповнолітніми дітьми.
         Територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя визнана тимчасово окупованою територією. Питання перетину її меж врегульовані Порядком в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженим постановою  Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року № 367. В’їхати  на тимчасово окуповану територію можливо через відповідні контрольні пункти.

Діти, які не досягли 16-ти років, мають змогу виїхати до Криму в супроводі обох батьків або в супроводі одного із батьків при наявності нотаріально посвідченої згоди другого з батьків. Зрозуміло, що посвідчення згоди оформляється  державним чи приватним нотаріусом, який працює на підконтрольній українській владі території. Оформляти таку згоду непотрібно у випадку наявностісвідоцтва про смерть другого з батьків; рішення суду про позбавлення  батьківських  прав  другого з батьків; рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім або недієздатним; рішення суду про надання дозволу на  виїзд з України громадянину, який не досяг 16-річного віку, без згоди та супроводу другого з батьків; довідки про народження дитини, виданої відділом реєстрації актів цивільного стану, із зазначенням підстав внесення відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (під час виїзду дитини за кордон у супроводі одинокої матері).

         Виїзд дітей з тимчасово окупованої території можливий у супроводі одного з батьків без вимог до оформлення згоди другого з батьків.
         Для перетинання меж окупованою території необхідно пред’явити паспорт громадянина України, або паспорт громадянина України для виїзду за кордон, або проїзний документ  дитини.

Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх