В Доброполье отметили 71-ю годовщину освобождения Украины от фашистских захватчиков

Просмотров: 1007 0 28.10.2015 в 15:21:27 Общество
В Доброполье отметили 71-ю годовщину освобождения Украины от фашистских захватчиков

   28 жовтня Україна відзначає 71-ту річницю визволення від фашистських загарбників, коли під час Другої світової війни із нашої території остаточно були вигнані війська нацистської Німеччини.

   Цей день вшановували й у Добропіллі. Зокрема, відбулася урочиста хода до Меморіалу загиблим воїнам – землякам та покладання квітів на знак вічної пам’яті героям-визволителям. У церемонії взяли участь керівники відділів, управлінь міської ради, представники Добропільської міської організації ветеранів, військовослужбовці. Хвилиною мовчання усі склали пошану тим, хто віддавав душу й тіло за свободу нашого краю від зовнішніх ворогів під час Другої світової війни, а також героям, які загинули в наш час, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

   Заступник міського голови Михайло МАСЛЮКОВ, який очолив делегацію, зазначив, що саме 28 жовтня 1944 стало знаковим днем у найжорстокішій в історії людства війні, вінцем подвигу всіх, хто в ті неймовірно тяжкі дні та ночі ніс волю і життя Україні: «Ми бережемо пам'ять про загиблих, не забуваємо і тих, хто сьогодні з нами. Земний уклін ветеранам та вічна наша вдячність - живим і полеглим!».

   Источник: http://radadobropillya.org.ua


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх