В ДК с.Доброполья прошло заседание женского клуба "Бабье лето" + ФОТО

Просмотров: 479 0 17.10.2016 в 07:30:20 Общество
В ДК с.Доброполья прошло заседание женского клуба

14 жовтня в Добропільському сільському Будинку культури пройшло чергове засідання жіночого клубу "Бабине літо" - "Жіночі покровські посиденьки".
     На свято завітала заступник Добропільського сільського голови Павлова А.І. з солодкими подарунками, яка привітала усіх присутніх зі святом Українського козацтва, Захисника України, святом Покрови Святотої Богородиці. 
    Також на цьому заході була присутня завідуюча відділенням денного прибування територіального центру Добропільського району Катрич  О.М.. Вона не тільки розповіла жінкам про роботу терцентру, но і пригостила жінок смачними рулетами та цукерками. На протязі всьго свята лунали пісні у виконнані солістки СНК "Візит" А.Кравченко - керівник Корчомкін С.О. та дитячого вокального колективу "Дзвоник" - керівник Кулікова І.І. 
   Директор Добропільського сільського будинку культури Кравченко Н.Г. створила дуже добру та затишну атмосферу у приміщенні. Учасниці жіночого клубу були задоволені цим заходом, тому ще довго після його закінчення не хотіли розходитися по домівкам. Велика вдячність бібліотекарю Добропільської сільської бібліотеки філ.№5 Шевчук Л.М. за підборку літературного матеріалу.


 


 


 


 


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх