В Белицком профессиональном лицее прошел этап конкурса "Лучший знаток охраны труда" + ФОТО

Просмотров: 694 0 04.05.2016 в 12:40:44 Новости предприятий
В Белицком профессиональном лицее прошел этап конкурса

26 квітня 2016 року у рамках проведення Тижня з охорони праці під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик» в Державному навчальному закладі «Білицький професійний ліцей» пройшов І етап конкурсу «Кращий знавець з охорони праці», який складався:

І тур – стінівки «Попереджувальні знаки»

ІІ тур – презентації з охорони праці

На змагання до складу журі були запрошені  Головний державний інспектор відділу гірничо-технічного нагляду у Добропільському регіоні Куций В.М. та Головний технічний інспектор праці Добропільського теркому Мілєнко Є.П.

Передмовою до початку конкурсу була змістовна лекція інспекторів за наступними темами: «Історія виникнення охорони праці», «Стрес, причини виникнення та попередження», «Травматизм на гірничих підприємствах». Ліцеїсти мали змогу поспілкуватися з інспекторами на данні теми, задати питання відповідно до  своїх професій.

Всі групи ліцею прийняли активну участь у І етапі конкурсу.

За результатами журі:

 — у І турі були відзначенні — учениця гр.№ 3 «Кухар; Кондитер» Парфілова Тетяна та учень гр. № 11 «Електрослюсар підземний; Гірник підземний» Іщенко Анатолій;

— у ІІ турі – Попов Юрій —  учень гр. № 11 «Електрослюсар підземний; Гірник підземний» та Данильченко Роман учень гр. № 1 «Електрослюсар підземний; Машиніст підземних установок; Гірник підземний».

Ліцеїсти поповнили та перевірили свої знання з охорони праці.  Хочеться відмітити майстрів виробничого навчання за гідну підготовку груп до І етапу конкурсу.

Згідно рішення президії Добропільського теркому профспілки один із переможців конкурсу, Данильченко Роман, нагороджений  путівкою на  острів  Хортицю.


В Белицком профессиональном лицее прошел этап конкурса


В Белицком профессиональном лицее прошел этап конкурса


В Белицком профессиональном лицее прошел этап конкурса


Источник: http://dobrterkom.com.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх