Управлением социальной защиты населения проведен выезд Мобильного социального офиса в Добропольский и Шиловский сельские советы

Просмотров: 503 0 08.02.2016 в 07:29:38 Новости района
Управлением социальной защиты населения проведен выезд Мобильного социального офиса в Добропольский и Шиловский сельские советы

   3 лютого 2016 року управлінням соціального захисту населення проведено виїзд Мобільного соціального офісу до Добропільської та Шилівської сільських рад.

   До фахівців управління звернулося 25 мешканців с. Добропілля, с. Матяшеве, с. Новогришино, с. Леніна, с.Шилівка, с. Юр’ївка з різними питаннями, а саме: призначення та перерахунок допомоги одинокій матері та на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, призначення субсидій, надання пільг на придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою, надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та інші.

   Під час виїзду управління соціального захисту населення проводило збір документів, необхідних для оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги та різних видів державної допомоги, здійснювалась допомога в заповненні заяв для призначення субсидій, надавались консультації населенню по оформленню та виплатах матеріальної допомоги, надавалася методична допомога.


Источник: http://donoda.gov.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх