ТОВ "Перспектива" щирими словами та подарунками привітала школярів зі святом Першого дзвоника

Просмотров: 685 0 04.09.2017 в 09:30:12 Образование
ТОВ

1 вересня 2017 року на урочистих лінійках на честь свята Першого дзвоника та Дня Знань від імені співзасновників ТОВ «Перспектива» Антипенка В.В., Борисова А.М. і Василенка Ю.М. свої вітання отримали понад 880 учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл: Добропільської, Шилівської, Світлівської, Золотоколодязянської, Нововодянської, Святогорівської, Криворізької, Шахівської (с. Никанорівка), Кіндратівської (Костянтинівський р-н), Коровоярської (Краснолиманський р-н) сільських рад Донецької області, П’ятихатської сільської ради (Дніпропетровська обл.), а також Новокраснянської, Бараниківської, Красноріченської, Макіївської сільських рад Кремінського району Луганської області.

   Кожен з учнів наймолодших класів отримав від ТОВ «Перспектива» чудовий подарунковий набір у вигляді шкільного приладдя з фірмовою символікою підприємства.

  А для потреб школи підприємство підготувало різноманітні індивідуальні подарунки. Це комп’ютерна техніка, для того щоб сучасні технології, учням було вивчати ще легше та зручніше. Побутова техніка і столовий посуд, задля комфортного перебування дітей у шкільному закладі,спортивний інвентар - для активних та корисних тренувань.

      Нехай цей новий навчальний рік та перший осінній день принесе в кожну родину щастя, добробут, впевненість у завтрашньому дні і Божу благодать! 

   Зі святом Вас, з 1 вересня, діти, батьки та вчителі!


ТОВ


Источник: http://dobropol-rayon-rada.blogspot.com


загрузка...
avatar
Наверх -->