Тимошенко пообещала закончить войну на Донбассе в случае избрания президентом

Просмотров: 301 0 02.09.2018 в 14:30:42 Новости Украины
Тимошенко пообещала закончить войну на Донбассе в случае избрания президентом

За словами лідера "Батьківщини", в новому економічному курсі – головне місце займає нова стратегія миру.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко пообіцяла в разі перемоги на президентських виборах закінчити війну на Донбасі і покарати винних в Іловайській трагедії. Таку думку Тимошенко висловила під час виступу на Всеукраїнському аграрному форумі в Миколаєві, передає inshe.tv.

За словами лідера "Батьківщини", в новому економічному курсі, який включає нову Конституцію і нову економічну політику – головне місце займає нова стратегія миру.

"Ми зупинимо цю війну. Нова стратегія світу буде дієвою. Я впевнена, вона приведе до миру і відновлення нашої території, а потім нам потрібно буде розвивати Донбас і Крим, будувати нашу країну за тим курсом, який накреслить сьогодні та частина суспільства, яка захоче приймати в цьому участь", – підкреслила Тимошенко.

Крім того, вона пообіцяла покарати всіх винних у Іловайській трагедії, в разі обрання президентом в 2019 році.

"Я впевнена в тому, що новий президент, який переможе на майбутніх виборах, нові силовики, які прийдуть на місця після президентських виборів, розберуться у всіх трагічних причини виникнення цієї події в Іловайську, і не залишиться жодного винного без покарання. Покарані будуть усі, хто винен у цій трагедії, а винні, очевидно, є", – додала Тимошенко.


Источник: http://ua1.com.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх