Добропольский суд приговорил к пожизненному заключению насильника и убийцу 6-летней девочки из города Горняк

Просмотров: 1141 0 07.09.2018 в 14:00:28 Новости полиции
Добропольский суд приговорил к пожизненному заключению насильника и убийцу 6-летней девочки из города Горняк

Вчора, завдяки принциповій позиції державного обвинувачення прокуратури Донецькоі області, Добропільський міськрайонний суд засудив до довічного позбавлення волі вбивцю та ґвалтівника 6-річної дівчинки з міста Гірник Донецької області. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив прокурор Донецької області Євген Бондаренко.

У червні 2017 року 33-річний чоловік, який вже встиг побувати у місцях позбавлення волі, зустрів на вулиці дитину, якій запропонував піти до нього додому та подивитися мультики, на що вона погодилася.

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, злочинець вирішив зґвалтувати дитину. Дівчинка почала чинити опір та обіцяла розповісти все мамі. Це розлютило негідника, він вдарив дитину не менше 40 разів, потім душив подушкою, а коли дівчинка знепритомніла, зґвалтував її. Смерть дитини була страшною. Аби бути впевненим, що дитина нічого нікому не розповість, зловмисник ще раз почав душити дівчинку та вдарив ножем у груди. Бездиханне тіло дитини відніс до підвалу покинутого домоволодіння.

За наказом тодішнього начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськина для пошуків маленької дівчинки було розгорнуто оперативний штаб та залучено поліцейських зі всієї області. Брали активну участь у пошуках і співробітники ДСНС, шахтарі, військові та небайдужі люди.


Источник: http://orbita.dn.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх