Спортсмени Добропілля здобули перемогу у Обласному турнірі по футболу

Переглядів: 1044 0 15.10.2019 в 10:30:02 Новини спорту

10 жовтня у Дружківці пройшов Обласний турнір по футболу серед юнаків 2005/06 р.н.,  присвячений пам’яті М.Д.Найденко. В якому  прийняли участь 4 команди з міст Донецької області: Добропілля, Слов’янськ, Дружківка, Добропільський р-н.

Змагання проходили у завзятій та напруженій боротьбі. Усі команди продемонстрували високий рівень гри та довели, що Донеччині є ким пишатися.

Матчі пройшли динамічно, були насичені цікавими моментами, гострими контратаками і забитими м’ячами.

У нелегкій боротьбі перше місце здобула команда м. Добропілля, а друге посіли гравці м. Слов’янськ. Кращим захисником турніру став Засядьвовк Дмитро (м. Добропілля).

Команди, які посіли призові місця, були нагороджені кубками, медалями та цінними подарунками.

Джерело: сайт міста Добропілля