Как стать милиционером в Доброполье

Переглядів: 3447 1 31.08.2015 в 12:48:40 Новини поліції
Как стать милиционером в Доброполье

Інформація
щодо правил прийому на службу в органи внутрішніх справПрийом на службу в органи внутрішніх справ здійснюється на підставі вимог Положення про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.1991р. №114.

На службу в органи внутрішніх справ приймаються на добровільних засадах особи, які досягли 18-річного віку, здатні за особистими якостями, освітою і станом здоров'я виконувати покладені на них обов'язки.

Вимоги до кандидатів:
на посади рядового та молодшого начальницького складу:

- вік до 32 років;
- повна загальна середня освіта;
- проходження дійсної служби в Збройних Силах;
на посади начальницького складу:
- вік до 32 років;
- повна вища освіта (освітній рівень "спеціаліст", "магістр", для слідчих - повна вища юридична освіта);
- проходження дійсної служби в Збройних Силах (або наявність звання офіцера запасу).

Відбором кандидатів на службу в органи внутрішніх справ та оформленням особових справ на курси початкової підготовки займаються міські та районні відділи міліції за місцем проживання кандидатів. Відібрані кандидати зараховуються до резерву нового прийому і при наявності вакантних посад у відповідних службах направляються на курси початкової підготовки.
Прийом на службу в органи внутрішніх справ здійснюється через проходження кандидатами курсів початкової підготовки, які діють на базі училищ професійної підготовки працівників міліції та відомчих вищих навчальних закладів МВС України.

Кандидати складають наступні іспити:
- з фізичної підготовки (для жінок: біг на 1000м., біг на 100м., човниковий біг 10х10м., підтягування на перекладині);
- диктант з української мови.

Кандидати також проходять тести у психологів та з ними проводиться співбесіда з основ правознавства.
Кандидати, які успішно пройшли випробування, зараховуються на курси наказом ректора (начальника) навчального закладу. Одночасно із зарахуванням кандидатів на курси вони призначаються на посади курсантів і згідно з Положенням про проходження служби рядовим та начальницьким складом органів внутрішніх справ їм присвоюється спеціальне звання "рядовий міліції" та видається службове посвідчення встановленого зразка.
Курсанти, які успішно закінчили навчання, призначаються на відповідні посади в органи і підрозділи внутрішніх справ, які направляли їх на курси початкової підготовки.
З питань працевлаштування звертатися в органи внутрішніх справ за місцем проживання.

За довідками звертатися до сектору кадрового забезпечення Добропільського МВ ГУМВС України в Донецькій області, телефон: 2 – 88- 82


СКЗ Добропільського МВ ГУМВС України в Донецькій області

 


Джерело: сайт міста Добропілля
avatar
0
1 Мазепа • 14:19:23, 15.01.2015
Цитата
з фізичної підготовки

Отличные экзамены
avatar
Загрузка...
Наверх