С июля месяца заграничные товары будут быстрее приходить к жителям Доброполья

Просмотров: 462 0 30.06.2017 в 08:00:36 Общество
С июля месяца заграничные товары будут быстрее приходить к жителям Доброполья

З початку липня 2017 року розпочне свою роботу новостворений підрозділ митного оформлення Донецької митниці ДФС, місцем дислокації якого є місто Покровськ, вул. Захисників України, 4а. 

       За ініціативи Донецької митниці ДФС, що була підтримана керівництвом Державної фіскальної служби України та за сприяння Голови облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, міського Голови м.Покровськ Руслана Требушкіна та Донецької торгово-промислової палати наразі реалізовано проект, який позитивно впливатиме на покращення та відновлення активності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності міста Покровськ та прилеглих районів.

      Створення у місті Покровськ підрозділу митного оформлення спрямоване на:

–  здешевлення логістичних та страхових витрат підприємств за рахунок оптимізації маршрутів поставок вантажів;

– максимальне наближення місця митного оформлення до отримувача/відправника імпортованих/експортованих товарів з метою зручності здійснення суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності митного оформлення товарів.

     У новому  підрозділі створено всі належні умови для забезпечення здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів  суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності відповідно до вимог чинного законодавства.  

    Шановні підприємці! Керівництво Донецької митниці ДФС гарантує всім учасникам зовнішньоекономічної діяльності високоякісний сервіс і  прозорість  при виконання митних формальностей та сподівається  разом з Вами продовжити будувати партнерські та відкриті  відносини заради економічної стабільності та  розвитку регіону.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх