На Рождественском кубке в Доброполье победу одержали гости из Дружковки

Переглядів: 1115 0 10.01.2018 в 09:00:50 Новини спорту
5 січня на базі Палацу Спорту Добропілля відбувся Відкритий Різдвяний турнір з міні-футболу серед юнаків 2005 року народження. Більше 100 спортсменів з Харківської та Донецької областей відчайдушно змагалися на футбольному полі за Кубок сильніших.
Стрімкі атаки та влучні ураження воріт супротивника дозволили добропільчанам вибороти бронзу (тренер Телендій О.О.), команді Білозерська (тренери Грибаускас В.І., Косяк В.І.) отримати срібло турніру. Чемпіонами змагання стала команда міста Дружківки, яка у фінальних зустрічах перемогла команду Добропілля.
20180108 191900 3
Окрім командних досягнень, суддівською колегією було визначено сильніших футболістів в особистих номінаціях:
- Найкращий воротар – Маркєлов Дм.( м.Дружківка);
- Найкращий гравець – Смірнов А. ( м.Білозерське);
- Найкращий бомбардир, 16 голів – Агарков М. ( м.Добропілля);
- Найкращий нападник – Іващин К. ( м.Лозова).
Кожний учасник змагань отримав Різдвяні солодощі, а номінанти – Кубки, медалі, грамоти та нагородну атрибутику від організаторів турніру.