заказать цветы в Доброполье онлайн

Поліція Донеччини запрошує фахівців-кінологів долучитися до відродження кінологічного центру (ФОТО)

Переглядів: 769 0 25.07.2016 в 17:49:01 Новини Донбасу
Поліція Донеччини запрошує фахівців-кінологів долучитися до відродження кінологічного центру (ФОТО)

Головне управління Нацполіції Донецької області набирає штат спеціалістів для роботи в обласному кінологічному центрі, який наразі знаходиться на стадії відбудови. У планах правоохоронців – повністю «з нуля» відновити центр, який залишився в окупованому Донецьку.

За розпорядженням начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеславаАброськіна розпочато відновлення кінологічного підрозділу у складі поліції Донеччини, адже в умовах проведення АТО наявність «боєздатної»кінологічної служби – можливість максимально швидко та ефективно виявити вибухівку, зброю, наркотики, розшукати злочинця. Рішення очільника поліції Донеччини повністю підтримали у Міністерстві внутрішніх справ України.

Наразі тривають підготовчі роботи, підбирається місце для постійної дислокації центра. Фахівці ГУНП в Донецькій області розробляють план майбутньої служби, її структуру та оснащення.

Варто відзначити, що спеціально навчені службові собаки можуть значно прискорити процедуру огляду речей на блокпостах – з тим, на що люди витрачають дорогоцінні хвилини, собака може справитися за лічені секунди. Окрім того, дуже часто вони стають головними «каталізаторами» розкриття тяжких злочинів, виходячи на слід зловмисників по крапинкам крові та іншим непомітним для очей людини доказам.

У «штаті» правоохоронців Донеччини є вже перший службовий пес – вівчарка Туман, який «заступив на службу до поліції» 10 місяців тому. Наразі він навчається та тренується разом із поліцейськими батальйону спецпризначення ГУНП в Донецькій області.

Нині поліцейські Донеччини користуються допомогою кінологів з числа приданих сил поліції, які відряджені до зони АТО. Собаки використовуються переважно на блокпостах. Але цього недостатньо. Постійна кінологічнаслужба дозволить поліцейським працювати із «шукачами» за всіма напрямками – на блокпостах, при патрулюванні залізничних та автовокзалів, охороні стратегічних об’єктів, розслідуванні правопорушень.

Але наразі не вистачає фахівців, які б могли займатися із собаками. Тому поліцейські запрошують всіх охочих, хто має досвід, любить та вміє поводитися із тваринами, приєднатися до числа кінологів Донеччини.

Для цього звертайтеся до управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області за телефоном (0629) 51-98-56.

 

Відділ комунікації

поліції Донецької області


Джерело: http://www.dn.npu.gov.ua
avatar
Загрузка...
Наверх