Сільгоспвиробники: діалог необхідний

Просмотров: 339 0 15.07.2016 в 08:11:21 Новости Украины
Сільгоспвиробники: діалог необхідний

Предметом постійної уваги Уряду, обласних та районних державних адміністрацій, органів державної фіскальної служби є і залишатимуться підприємства – сільгоспвиробники.

Саме ця, традиційна для України, галузь є найбільш важливою для забезпечення соціально-економічного добробуту жителів сільських територій регіону, і саме вона є найбільш чутливою до всіх змін у фінансово-економічній кон’юнктурі.

Системний моніторинг проблем, з якими сільгоспвиробники стикаються у своїй діяльності, їх своєчасне та комплексне вирішення – одне з основних завдань органів влади всіх рівнів. Саме з такою метою проводяться зустрічі керівників районних податкових інспекцій з представниками фермерських господарств.

Під час зустрічей сторони обмінюються думками щодо сучасного стану та перспектив оподаткування діяльності сільгосппідприємств, актуальних проблемних питань в світі змінюваного податкового законодавства та можливих напрямків участі органів державної фіскальної служби у їх вирішенні. Звертається увага на неприпустимість фальсифікації даних сільськогосподарської діяльності, зокрема маніпулювання показником Врожайність.

Практика таких консультативних зустрічей продовжуватиметься і надалі. Державна фіскальна служба відкрита до діалогу та готова до обговорення ініціатив аграріїв в сфері оподаткування.

 

ГУ ДФС у Донецькій області 


Источник: Сайт города Доброполье

avatar
Наверх