На тренинге "Организация деятельности Агентства регионального развития" примут участие представители Доброполья

Просмотров: 519 0 21.12.2015 в 07:12:31 Общество
На тренинге

Тренінги персоналу для Агенції регіонального розвитку Донецької області

22-24 грудня 2015 р. у м. Святогірську відбудеться триденний тренінг «Організація діяльності Агенції регіонального розвитку» для кандидатів в працівники АРР Донецької області. Комісія з відбору персоналу здійснила відбір кандидатів за поданими ними документами. Наступним етапом підготовки фахівців з регіонального розвитку стане триденне навчання з організації та особливостей діяльності Агенції.

Участь у тренінгу дозволить майбутнім працівникам Агенції набути знання та навички, необхідні в подальшій роботі Агенції: організація процесів та діяльності Агенції, підготовка бізнес-планів та заявок на фінансування, підготовка заявок до Державного фонду регіонального розвитку, запуск та управління проектом відповідно до вимог міжнародних організацій та інші практичні аспекти майбутньої діяльності АРР.

Остаточний відбір штатного та проектного персоналу буде здійснено Наглядовою Радою установи після її юридичної реєстрації.

Нагадаємо, що в Донецькій області відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики» створюється Агенція Регіонального Розвитку в рамках проекту «Створення інфраструктури сталого територіального та економічного розвитку Донецької області», який реалізується Агентством регіонального розвитку «Донбас» за фінансової підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії.


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх