На порядку денному: контроль за наданням медичних послуг

Просмотров: 579 0 03.09.2017 в 12:00:47 Новости района
На порядку денному: контроль за наданням медичних послуг

31 серпня відбулася робоча нарада керівництва районної ради з колективом амбулаторії № 4 (м. Білозерське) комунального лікувально-профілактичного закладу «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги».

В нараді брали участь керівник комунального закладу «Добропільський центр первинної медико-санітарної допомоги» Світлана Сулім, представники відділу охорони здоров’я Добропільської міської ради та в.о. головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Добропільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Лінкіна. Причиною проведення такої наради стали скарги мешканців району з приводу, що лікарі первинної ланки медицини неохоче приймають сільських мешканців, які проживають на територіях суміжних з м. Білозерське сіл.

 

Голова районної ради Тамара Бєлянкіна наголосила, що згідно договору, укладеного між Добропільською районною та міською радами було делеговано повноваження по наданню медичних послуг жителям району – Добропільській міській раді.

Після отримання рахунку по прийому сільських жителів на первинному рівні, район перераховує кошти за ці послуги. За 7 місяців поточного року вартість таких послуг склала 27648 грн. 45 коп., її в повному обсязі сплачено.

Сімейні лікарі не відмовляють в надані екстреної невідкладної допомоги. Але не хочуть брати на себе відповідальність за тих пацієнтів, які територіально не приписані до цих лікарів. В ході бурхливої дискусії дійшли згоди щодо необхідності проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи серед населення прилеглих до м. Білозерське сільських населених пунктів, в яких випадках вони можуть звертатися в амбулаторію № 4.

Голова районної ради сказала, що в додатковій угоді буде деталізовано формат послуг первинного рівня медицини. Завдання керівництва району, щоб послуги за які ми сплачуємо, були якісними та задовольняли потреби жителів району.


Источник: Добропільська районна рада


загрузка...
avatar
Наверх -->