Добропольские педагоги приняли участие в брифинге в Покровске

Просмотров: 407 0 24.11.2017 в 08:00:31 Образование
Добропольские педагоги приняли участие в брифинге в Покровске

20 листопада 2017 р. педагоги закладів освіти м. Добропілля прийняли участь у педагогічному брифінгу «Н«Від ідеї освітнього проекту а крилах успіху» – до його реалізації» у м. Покровську. Брифінг проводився з метою розкриття особливостей інноваційного освітнього проекту «На крилах успіху», що розробляється в межах дослідно-експерементальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» під егідою Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Учасників заходу зацікавили авторські інтегровані навчальні програми та навчальні посібники, спрямовані як на забезпечення певного рівня знань, умінь і навичок, так і на розвиток уяви, пам’яті, логічного і креативного мислення молодших школярів.

За словами автора ідеї, наукового керівника і розробника проекту Цимбалару А.Д.: «Проект твориться з великою любов’ю до Дитини і глибокою повагою до Вчителя!» Сподіваємось, що він знайде прихильників серед педагогів, учнів та їх батьків, як і проект «Інтелект України», що вже впроваджується в Добропільському НВК №4.


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх