Легализация труда и заработной платы на контроле Добропольской ОГНИ

Просмотров: 442 0 04.12.2017 в 11:00:44 Новости налоговой инспекции
Легализация труда и заработной платы на контроле Добропольской ОГНИ

Як повідомила заступник начальника - начальник Покровсько-Добропільського управління Головного управління ДФС у Донецькій області Єльникова Алла Петрівна, cтаттею 43 Конституції України гарантованокожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом.

 

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Соціально-трудові відносини виникають між роботодавцями і найманими працівниками та здійснюються ними безпосередньо або за участі держави. Найважливішими складовими таких відносин є порядок працевлаштування, оплата праці, режим та умови праці, гарантії збереження робочого місця, дієвість функціонування колективно-договірних механізмів, рівень поваги до людської честі та гідності працівника з боку керівництва, тощо.
Зважаючи на різні проблеми, з якими стикаються громадяни, особливу увагу роботодавців звертаємо на реалізацію їх конституційного права на працю, а саме на забезпечення дотримання умов оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці відповідно до ст.95,96 КЗпП України.
Суб’єктам господарювання слід пам’ятати - використання нелегальної робочої сили, неоформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником – це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.
Тож звертаємось до всіх працівників з рекомендацією не залишатись осторонь від проблеми легалізації своєї праці та відстоювати свої права у роботодавців, вимагати від них легального оформлення на роботу та укладення трудових угод.
 

Головний державний ревізор-інспектор відділу

контрольно-перевірочної роботи юридичних осіб

управління податків і зборів з фізичних осіб

ГУ ДФС у Донецькій області

Н.І. Стрельченко


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх