В Добропольской ОГНИ разъяснили как прекратить предпринимательскую деятельность

Просмотров: 121 0 09.11.2018 в 08:30:10 Новости налоговой инспекции
В Добропольской ОГНИ разъяснили как прекратить предпринимательскую деятельность

У Покровсько-Добропільскому управлінні ГУ ДФС у Донецькій області пояснюють, що фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) втрачають статус підприємця лише з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою.

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності підприємець повинен подати сам за себе звіт за формою №Д5 із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. При цьому термін сплати зобов’язань, визначених ФОП, у Звіті з позначкою «ліквідаційний», настає в день подання такого Звіту, відповідно ЄСВ необхідно сплатити до дати подання Звіту включно.

Зняття з обліку ФОП фіскальними органами здійснюється на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором, після проведення передбачених законодавством перевірок платників, звірення розрахунків та проведення остаточного розрахунку.


Источник: http://orbita.dn.ua


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх