ГСЧС г.Доброполья напоминает о правилах поведения при купании на Водокрещение

Просмотров: 669 0 15.01.2016 в 07:07:32 Новости ГСЧС
ГСЧС г.Доброполья напоминает о правилах поведения при купании на Водокрещение

Шановні мешканці та гості Добропільського району!

              На Водохрещення православні всього світу запасаються святою водою та купаються у водоймах. Вважається, що той, хто викупався, змиває з себе всі гріхи. До речі, духовенство запевняє, що з кожним роком кількість бажаючих скупатися на світанку в крижаній воді збільшується. Щороку трапляються чимало випадків загибелі людей на водних об’єктах у зимовий період, тому 19 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС у Донецькій області звертається із проханням бути обачливими та обережними!

            Пам’ятайте, що купання у крижаній воді не рекомендується особам з вираженими хронічними захворюваннями. У жодному разі не пірнайте у воду - заходьте в ополонку повільно й обережно. Уникайте великого скупчення людей біля купелі. Пам’ятайте, що глядачі не повинні виходити на кригу, а бажаючим зануритися слід по черзі обережно підходити до ополонки. Рятувальники повідомляють, що особливу небезпеку для тих, що купаються представляють певні нюанси, обледенілі сходинки сходів і краю ополонки, які можуть стати причиною травмування або випадкового падіння у воду непідготовленої людини. Не можна ні в якому разі входити у воду в нетверезому стані, спиртне притуплює відчуття холоду, порушує координацію рухів. Щоб уникнути нещасних випадків, занурюйтеся у воду лише в обладнаних для цього місцях, не допускайте переохолодження організму.                     

Нагадуємо:

додержання правил безпеки користування водними об'єктами, а також приділивши особливу увагу щодо поведінки на воді дорослих та дітей, збережуть ваше життя та життя оточуючих вас людей.    

 

ДПРЗ-19 ГУ ДСНС у Донецькій області


Источник: Сайт города Доброполье


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх