В Добропольском районе принят главный финансовый документ!

Просмотров: 411 0 23.12.2017 в 14:00:23 Новости района
В Добропольском районе принят главный финансовый документ!

22 грудня під головуванням голови Добропільської районної ради Тамари Бєлянкіної відбулося пленарне засідання двадцять другої чергової сесії VII скликання, на якому депутати прийняли основний фінансовий документ району – бюджет на 2018 рік. 
         Розпочалася сесія зі звіту голови районної ради Тамари Бєлянкіної.  Про районний бюджет на 2018 рік інформувала начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Тітова. Рішення про бюджет було прийнято одноголосно. 

        Народні обранці затвердили також Програму економічного та соціального розвитку району на 2018 рік, про основні положення якої інформувала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Тетяна Павловська. 
Районні депутати розглянули і затвердили 18 питань. 
     Наприкінці засідання голова районної ради Тамара Бєлянкіна подякувала депутатам за розуміння та співпрацю, а також напередодні новорічно-різдвяних свят побажала усім присутнім в новому 2018 році професійних звершень, миру, злагоди, добра, взаєморозуміння та успіхів у розвитку рідного краю. 

     Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов подякував депутатам за співпрацю та привітав з наступаючими святами.


Источник: Добропільська районна рада


Загрузка...avatar
Загрузка...
Наверх